srubovka@seznam.cz

Aktuálně

01.07.2018 00:00

Pozvánka na dostihový den ve Světlé Hoře konaný 7.7.2018

V sobotu 23.6.2018 běhali tři naši svěřenci na závodišti v Pardubicích. Marika byla zadržena v dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 3400m (video). Libertin startující v dostihu steeplechase crosscountry I.kat. na 3300m byl také zadržen (video). V Ceně města Pardubic - II. kvalifikaci na Velkou pardubickou obsadil Ter Mill krásné 3.místo (video).

Záznam celého dostihového dne

FOTO

Vítězství z Brna

16.06.2018 00:00

V sobotu běhali čtyři naši svěřenci na závodišti v Brně. V dostihu steeplechase V.kat. na 3400m startovali hned dva naši zástupci. Terazini obsadil 2.místo a Marianka doběhla hned za ním na 3.místě (video). V následujícím dostihu steeplechase IV.kat. na 3600m zvítězil Glover (video). V hlavním překážkovém dostihu dne, Letní brněnské steeplechase firmy Charvát Group s.r.o. III.kat. na 4100m, doběhl Tripolis na 4.místě (video).

FOTO

12.06.2018 00:00

Přivezena Vilona.

Shenkira v Chuchli

10.06.2018 00:00

V neděli běhala Shenkira na závodišti v Praze - Velké Chuchli. V rovině V.kat. na 1400m doběhla na 10.místě (video).

FOTO

V sobotu 9.6.2018 běhali tři naši svěřenci v Pardubicích. Čmelák startující v dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 3400m obsadil 2.místo (video). Tymian si v dostihu steeplechase crosscountry II.kat. na 4500m moc dobře nevedl a nokonec doběhl na 8.místě (video). Tanja v dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 3400m obsadila 6.místo (video).

FOTO

______________________________________________________________________________________________________________

Tři starty v Mimoni

02.06.2018 00:00

V sobotu 2.6.2018 běhali tři naši svěřenci na závodišti v Mimoni. V dostihu steeplechase V.kat. na 3600m obsadil Marcon 2.místo (video). Limited Edition v dostihu V.kat. přes proutěné překážky na 3100m doběhl také na 2.místě (video). V následujícím dostihu absolvoval svůj první životní start přes překážky Rampík. V dostihu V.kat. taktéž přes proutěné překážky na 2800m na jedné z překážek upadl a dostih nedokončil (video).

FOTO

Markos v Mostě

01.06.2018 00:00

V pátek se konaly dostihy na závodišti v Mostě. Naši stáj reprezentoval svěřenec p. Františka Zobala Markos. Ten obsadil 8.místo v rovině III.kat. na 1600m (video).

FOTO

V sobotu běhali čtyři naši svěřenci v Pardubicích. První startující byl Dzinfizz. Ten byl ve steeplachase crosscountry IV.kat na 3400m zadržen (video). Dalším startujícím byl Libertin. Ten dostih steeplechase crosscountry II.kat. na 3300m pro pád také nedokončil (video). Hlavním bodem dne byla 1. kvalifikace na 128. Velkou pardubickou, v níž Templář doběhl na 5.místě (video). V posledním dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 3200m skončil Terazini na 9.místě (video).

FOTO

24.05.2018 00:00

Ve čtvrtek 24.5.2018 běhala Shenkira v Praze - Velké Chuchli, kde v rovině V.kat. na 1200m obsadil 8.místo (video).

FOTO

19.05.2018 00:00

Dnes narozena kobylka ze Stromboli po Durante Alighieri (GB).

___________________________________________________________________

Dva starty v Chuchli

13.05.2018 00:00

V neděli 13.5.2018 běhali Markos a Shenkira na závodišti v Praze - Velké Chuchli. Markos obsadil 2.místo v rovině IV.kat. na 1800m (video). Shenkira doběhla na 10.místě v rovině IV.kat. na 1400m (video).

FOTO

Páté místo z Pardubic

08.05.2018 00:00

V úterý 8.5.2018 se konal první letošní dostihový den na závodišti v Pardubicích. V dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 3300m startovala Tanja a obsadila 5.místo (video). V Úvodní Cross Country - Ceně města Pardubic, dostihu I.kat. na 4500m, doběhl Ter Mill na 6.místě (video). Následoval dostih steeplechase crosscountry III.kat. na 4400m, kde Tymian obsadil taktéž 6.místo (video).

FOTO

______________________________________________________________________

Chinka v Chuchli

06.05.2018 00:00

V neděli 6.5.2018 běhala Chinka na závodišti v Praze - Velké Chuchli. V rovině IV.kat. na 1600m obsadila 10.místo (video).

FOTO

V sobotu 5.5.2018 běhali čtyři naši svěřenci na závodišti v Mimoni. Rampík obsadil v rovině IV.kat. na 1800m 4.místo (video). Marcon vyhrál dostih steeplechase V.kat. na 4600m (video). V dostihu steeplechase IV.kat. na 3600m startovala Tirana. Ta byla zadržena a dostih nedokončila (video). Posledním startujícím byl Čmelák, který ovládl dostih V.kat. přes proutěné překážky (video).

FOTO

Markos v Karlových Varech

28.04.2018 00:00

V sobotu 28.4.2018 běhal Markos na závodišti v Karlových Varech. V rovině IV.kat. na 2000m obsadil 8.místo (video).

FOTO

21.04.2018 00:00

V sobotu 21.4.2018 jsme zahájili dostihovou sezónu na závodišti v Brně. Charming Girl obsadila 3.místo a Marianka 4.místo v dostihu steeplechase V.kat. na 3200m (video). Další startující byla Marika. Ta zvítězila v dostihu steeplechase IV.kat. na 3400m (video). V Jarní brněnské steeplechase III.kat. na 4100m doběhl Tripolis na 2.místě (video).