srubovka@seznam.cz

Aktuálně

Tymian třetí v Brně

06.10.2018 00:00

V sobotu 6.10.2018 se konaly dostihy na závodišti v Brně. Terazini v dostihu steeplechase V.kat. na 3400m upadl a dostih nedokončil (video). V dalším dostihu, kterým byla rovina IV.kat. na 1900m, startovala Shenkira a obsadila 7.místo (video). Moravanka byla v dostihu steeplechase IV.kat. na 3600m zadržena a dostih také nedokončila (video). V hlavním překážkovém dostihu dne startoval Tymian. Ve steeplechase III.kat. na 4100m se umístil na 3.místě (video).

FOTO

05.10.2018 00:00

Triada prodána.

Mohanova premiéra

30.09.2018 00:00

V neděli běhal Mohan na závodišti v Praze - Velké Chuchli. Při své premiéře v rovině III.kat. na 1600m doběhl na 11.místě (video).

FOTO

23.09.2018 00:00

Odvezena Proxima.

Markos opět druhý

22.09.2018 00:00

V sobotu se na závodišti ve Velké Chuchli konal 3. ročník Evropského pohárů žokejů. Markos vedený Konstantinem Kapodistriasem (čtyřnásobný kyperský šampion) obsadil v rovině III.kat. na 2400m 2.místo (video).

Záznam celého dostihového dne

FOTO

V sobotu 15.9.2018 se konaly dostihy na závodišti ve Slušovicích. Glover byl v dostihu steeplechase III.kat. na 4200m zadržen a dostih nedokončil (video). Rampík obsadil v dostihu IV.kat. přes proutěné překážky na 3300m 3.místo (video).

FOTO

12.09.2018 00:00

Přivezena Danora.

Prodána Márinka.

09.09.2018 00:00

Od dnešního odpoledne se Tomis pase na věčných pastvinách. :´(

V sobotu 8.9.2018 se konaly dostihy v Pardubicích. Libertin (GB) obsadil 7.místo v dostihu steeplechase crosscountry III.kat na 4700m (video). Čmelák startoval v dostihu steeplechase crosscoutry III.kat. na 3600m a umístil se na 4.místě (video).

FOTO

Markos třetí v Chuchli

02.09.2018 00:00

V neděli běhal Markos trénovaný p. Františkem Zobalem v Chuchli. V rovině III.kat. na 2400m obsadil 3.místo (video).

FOTO

V sobotu 1.9.2018 vyrazili další čtyři naši svěřenci do Netolic. Shenkira v rovině IV.kat. na 1600m obsadila 7.místo ( video ). Terazini se v dostihu steeplechase V.kat. na 3200m umístil na 3.místě (video). Ve Velké ceně Netolic, dostihu steeplechase crosscountry III.kat. na 4100m, utekl Tymian všem soupeřům a velmi lehce tento dostih vyhrál (video). V následujícím dostihu steeplechase V.kat. na 3600m vybojovala Moravanka jisté vítězství (video).

Napsali: V Netolicích v hlavních rolích polokrevný Tymian, klisny a český chov (dostihy.fitmin.cz)

Netolice: Power Zar nestačil na Tymiana, Yordana obhájila vítězství (galopp-reporter.cz)

Netolice: Tymian lepší Power Zara (dostihovy-svet.cz)

FOTO

V neděli 19.8.2018 běhal Markos na závodišti v Karlových Varech. V rovině III.kat. na 2000m obsadil 2.místo (video).

FOTO

V sobotu 18.8.2018 běhalo šest našich svěřenců v Pardubicích. Prvním startujícím byl Dzinfizz. Ten byl v dostihu III.kat. přes proutěné překážky na 3400m zastaven a dostih nedokončil (video). Dalším startujícím byl Libertin (GB), který v dostihu steeplechase crosscountry IV.kat. na 4300m obsadil 4.místo (video). Čmelák upadl na zahradkách a dostih steeplechase crosscountry III.kat. na 4200m pro něj tímto skončil (video). Templář v dostihu steeplechase crosscountry II.kat. na 5200m obsadil 5.místo (video). V dalším dostihu steeplechase crosscountry II.kat. na 4200m doběhla Tanja na 6.místě (video). V posledním dostihu (steeplechase crosscountry IV.kat. na 3400m) upadla Marika hned na první překážce a dostih nedokončila ( video ).

FOTO

V sobotu běhali čtyři naši svěřenci na závodišti v Mimoni. Prvním startujícím byl Marcon. Ten zvítězil v dostihu steeplechase IV.kat. na 3600m (video). Glover obsadil v dostihu steeplechase III.kat. na 3600m 3.místo (video). Limited Edition vyhrál dostih V.kat. přes proutěné překážky na 3100m (video). Tizian se ve svém prvním životním startu umístil na 2.místě v dostihu V.kat. přes proutěné překážky na 2800m (video).

Napsali: Mimoň: Jezdecké double pro Petrlíka s Odložilem (dostihovy-svet.cz)

FOTO

___________________________________________________________________________________________________________________________

2 x 2 ze Slušovic

29.07.2018 00:00

V neděli 29.7.2018 se konaly dostihy na závodišti ve Slušovicích. Tirana obsadila v rovině IV.kat. na 2900m 11.místo (video). Sái Féi se v dostihu V.kat. přes proutěné překážky na 3300m umístila na 2.místě (video). V následujícím dostihu taktéž V.kat. přes proutěné překážky na 3200m doběhl Rampík také na 2.místě (video).

FOTO

Markos druhý ve Varech

22.07.2018 00:00

V neděli 22.7.2018 běhal Markos na závodišti v Karlových Varech. V rovině IV.kat. na 2000m obsadil 2.místo (video).

FOTO

14.07.2018 00:00

Chinka prodána.

11.07.2018 00:00

Přivezena Chinka a Shenkira.

V sobotu 7.7.2018 se konaly tradiční dostihy ve Světlé Hoře. V každém dostihu jsme měli zastupce z naší stáje. V prvním dostihu dne (steeplechase crosscountry IV.kat. na 4100m) obsadil Tymian 2.místo (video). V následujícím dostihu (proutky V.kat. na 3400m) se Limited Edition umístil také 2.místě (video). V dalším dostihu V.kat. přes proutěné překážky na 2800m startovali dva naši svěřenci. Speeder obsadil 2.místo a Rampík doběl na 4.místě (video). Následoval dostih steeplechase IV.kat. na 3400m, kde Moravanka obsadila 4.místo (video). V hlavním dostihu dne - Ceny Moravskoslezského kraje, steeplechase crosscountry III.kat na 4600m, získal Tripolis po boji 1.místo (video). Charming Girl byla zastavena v dostihu steeplechase V.kat. na 3500m (video). Posledním dostihem dne byla rovina IV.kat. na 3300m. Tu boji ovládla Sái Féi (video).

Napsali: Hlavní světlohorský dostih po boji pro spolehlivého Tripolise (dostihy.fitmin.cz),

Světlá Hora: Tripolis odolal náporu Taj Mahala (galopp-reposter.cz),

Světlá Hora podvacáté ... (dostihovy-svet.cz)

FOTO

Tři starty v Lysé

06.07.2018 00:00

V pátek běhali tři zástupci naší stáje na závodišti v Lysé nad Labem. Prvním z nich byla Shenkira. Ta v rovině IV.kat. na 2200m obsadila 8.místo (video). Dalším startujícím byl Markos. Ten v rovině III.kat. na 1700m doběhl na 6.místě (video). Svůj první životní start dnes absolvovala Sambra. Ta se v rovině III.kat. pro dvouleté koně na 1300m umístila na 11.místě (video).